Firma Master z apelem do mieszkańców, aby nie utrudniać odbiorów śmieci w mieście

W ostatnim czasie firma Master zakomunikowała, że w mieście z powodu licznie zaparkowanych samochodów, pracownicy firmy mają problem z odbiorem śmieci. Z tego względu ruszyła specjalny akcja informacyjna „Łatwy dojazd – czysta okolica”, której celem jest zwrócenie uwagi na ten problem oraz poprawienie obecnego stanu rzeczy.

Pracownicy wywożący śmieci mają problem z dojazdem po śmieci

Samochody przy altankach śmietnikowych, zablokowane drogi dojazdu, czy też zastawione śmietniki – to tylko kilka z problemów, z którymi w swojej pracy muszą zmagać się pracownicy firmy wywożącej śmieci. Sporo z nich można by uniknąć, gdyby mieszkańcy Tychów zwracali uwagę na poprawne parkowanie pojazdów Często jest tak, że samochód jest zaparkowany w miejscu, w którym tak naprawdę obowiązuje zakaz parkowania. W takich sytuacjach wywóz śmieci jest znacząco utrudniony.

Ze względu na utrudniony dojazd, pracownicy firmy Master mają nie tylko problem z odbiorem śmieci, ale także tracą czas, który muszą poświęcać na odbieranie śmieci.

W związku z tym już teraz w mieście obecne są specjalne ulotki, które mają pokazać problem mieszkańcom, uświadomić ich oraz poprawić tę sytuację. Ulotki trafiają m.in. za wycieraczki samochodów osobowych, czy też do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Na stronie internetowej spółki Master można zobaczyć zdjęcia i przykłady sytuacji, z którymi muszą radzić sobie pracownicy odpowiedzialni za wywóz śmieci w mieście.