Masa obowiązków i brak energii? Doładuj się z napojami energetycznymi LevelUp

Masz masę obowiązków na głowie, a biomet jest dla Ciebie wyjątkowo niekorzystny? Nie musisz się zatrzymywać. Doładuj się, sięgając po napoje energetyczne i działaj dalej. Jeśli klasyczne energetyki nie są dla Ciebie smaczne, wybierz wyjątkowe napoje LevelUp. Energetyki tej marki nie tylko stawiają na nogi, lecz także mają świetny, owocowy smak!

Napój energetyczny – pomoc w obowiązkach

W sklepach Żabka możesz kupić napój energetyczny, który sprawi, że zmienisz zdanie na temat energetyków. Dlaczego? Zawierają one aż 20% soku owocowego, dzięki czemu smakują bardziej jak soki owocowe niż energetyki. Te napoje energetyczne zawierają kofeinę i taurynę. Wzbogacono je ponadto w masę witamin – B6 i B12. Z racji tego poza owocowym przebudzeniem są one również dobre dla organizmu.

LevelUpenergetyk, po którego warto sięgnąć

Napoje energetyczne, które znajdziesz w Żabce, dostępne są w wersji Easy Peasy. To moc owocowej energii w wariancie mango-ananas lub smoczy owoc-gujawa. Te egzotyczne smaki z pewnością przypadną do gustu miłośnikom świeżych i słodkich kompozycji. Możesz także zdecydować się na pozostałe napoje energetyczne LevelUp w wersji: klasycznej, mohito lub żurawinowej.

Napój energetyczny – idealny, kiedy potrzebujesz pobudzenia

Musisz przyswoić sporo materiałów na zajęcia? A może czeka Cię masa dokumentów do przejrzenia? Niezależnie od tego, jakie zadania na Ciebie czekają, możesz wspomóc się naturalną energią, która zawarta jest w napojach energetyzujących LevelUp. Już łyk napoju postawi Cię na nogi i pozwoli działać dalej. Wesprzyj swój mózg i ciało w codziennych obowiązkach i wywiązuj się ze swoich zadań, bez względu na to, czy masz lepszy, czy gorszy dzień.

Jak działają napoje energetyczne LevelUp?

Jak zostało już wspomniane, receptura napojów energetycznych dostępnych w Żabce bazuje na kofeinie i taurynie. Pierwszy składnik dostarcza sporej dawki energii, a do tego wspiera pracę mózgu. Jeśli chodzi natomiast o taurynę, jest to aminokwas, który usuwa uczucie znużenia, regeneruje mięśnie, wytęża wzrok, a do tego wspomaga pracę wątroby i serca. Jest to substancja pochodzenia roślinnego, którą można pozyskać z guarany lub ostrokrzewu paragwajskiego.

Napoje energetyczne, które wspierają pracę całego organizmu

Co więcej, zawarte w energetykach LevelUp witaminy B6 i B12 wspierają układ nerwowy oraz odpornościowy. Ważne jest także to, że zapewniają dobry nastrój. Napoje energetyczne dostępne w Żabce są więc nie tylko świetną opcją pobudzającą organizm, lecz także wspierającą jego funkcjonowanie.