Dochód ze sprzedaży „halloweenowych” koszulek trafi do Stowarzyszenia Tyskie Lwy

Z okazji Halloween klub GKS Tychy wystąpił w specjalnych koszulkach meczowych w spotkaniu, które miało miejsce 31 października. Koszulki przygotowane z tej okazji okazały się naprawdę wielkim hitem, a kibice bardzo szybko wykupili cały nakład, który został wystawiony na sprzedaż. Dochód z tej inicjatywy postanowiono przekazać dla Stowarzyszenia Tyskie Lwy.

Czek dla Stowarzyszenia Tyskie Lwy

Święto Halloween z roku na rok jest coraz chętniej obchodzone w Polsce. W tym roku specjalne imprezy halloweenowe zorganizowano m.in. w Stargadzie. Kibice zgromadzeni na spotkaniu hokejowym, które odbyło się w niedzielę, dnia 31 października, bardzo pozytywnie przyjęli specjalnie przygotowane z okazji Halloween koszulki. Klub GKS Tychy postanowił sprzedać te limitowane komplety, a dochód w wysokości 3600 złotych przeznaczyć dla młodych hokeistów. W wyniku tego środki pieniężne uzyskane ze sprzedaży zostały już przekazane dl Stowarzyszenia Tyskie Lwy. Dodajmy, że koszulki rozeszły się dosłownie w mgnieniu oka, ponieważ już po kilku godzinach nie było ich na stanie.

Specjalny czek w wysokości 3600 złotych został już przekazany dla Stowarzyszenia Tyskie Lwy, które zrzesza młodzieżowe drużyny hokejowe grające pod sztandarem MOSM Tychy. Zalicza się do nich m.in. Mikrusy, Minihokej, Żaki Młodsze, Żaki Starsze, Młodziki oraz Juniorzy Młodsi. Czek został oficjalnie wręczony przed spotkaniem z Unią Oświęcim.