Poszukiwany mężczyzna za użycie fałszywych tablic rejestracyjnych i kradzież paliwa w Tychach

Policja w Tychach intensywnie poszukuje mężczyzny podejrzanego o używanie podrobionych tablic rejestracyjnych i kradzież paliwa. Wizerunek podejrzewanego został udostępniony przez funkcjonariuszy w celu szybszego zidentyfikowania sprawcy.

Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi śledztwo w sprawie wykorzystania sfałszowanych tablic rejestracyjnych oznaczonych symbolem SI421IK, które nie są przypisane do pojazdu na którym były zamontowane. Sprawca przy pomocy tych tablic dokonał kradzieży paliwa o wartości przekraczającej 400 złotych.

Zdarzenie miało miejsce w październiku bieżącego roku na terenie stacji benzynowej położonej przy ulicy Przemysłowej w Tychach. Sprawca jest mężczyzną około 30-letnim, ubranym w szarą bluzę z kapturem, czarne spodnie oraz buty również czarne, ale z białą podeszwą.

Komenda Miejska Policji w Tychach apeluje do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę na opublikowanych zdjęciach, o najszybszy kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu.