</h1> Nowo otwarte "Miasteczko dzieci" na Tyskich Halach Targowych – idealne miejsce zabawy dla najmłodszych <h1>

W miejscu znanym dotąd jako Tyskie Hala Targowe, na pierwszym piętrze, udało się stworzyć atrakcję dla najmłodszych. „Miasteczko dzieci” – bawialnia otwarta dla wszystkich, oferująca różnorodne formy zabawy. Możliwe jest zarówno aktywne korzystanie z przestrzeni przez rodziców wraz z dziećmi, jak i powierzenie opieki nad pociechami profesjonalnym opiekunkom. Przestrzeń ta została podzielona na pokoje o różnej tematyce, z których największy kryje w sobie imponujący dmuchaniec.

„Miasteczko dzieci” to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię i cieszyć się zabawą w przyjaznym otoczeniu. Taka przestrzeń umożliwia maluchom bezpieczną eksplorację świata, naukę poprzez zabawę i wzmacnia atrakcyjność samej Tyskiej Hali Targowej. Rodzice mogą zaplanować zakupy lub inne obowiązki, mając pewność, że ich pociechy są dobrze zająte.

„Miasteczko Dzieci” to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy potrzebują chwili na odpoczynek lub załatwienie osobistych spraw. Już przy wejściu dzieci witają sympatyczne postacie z ulubionych bajek i uśmiechnięci animatorzy. Wewnątrz maluchy mogą cieszyć się wieloma atrakcjami dostępnymi w różnorodnych strefach tematycznych.

Dorota, pomysłodawczyni i właścicielka miejsca, podkreśla, że „Miasteczko Dzieci” to także przestrzeń do nawiązywania nowych znajomości i rozwijania umiejętności społecznych. Bezpieczeństwo jest tu priorytetem, a personel dba o to, aby dzieci czuły się komfortowo i bezpiecznie. Stworzone dla rodziców, którzy cenią sobie możliwość poświęcenia czasu na własne sprawy bez martwienia się o swoje pociechy.

W bawialni można zostawić dzieci od 5 roku życia, ale przestrzenie są dostosowane do potrzeb dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Również młodsze dzieci są mile widziane, ale pod opieką dorosłych. Oferta miejsca jest różnorodna – od zabawkowego gabinetu lekarskiego, salonu fryzjerskiego, przez pokój pełen klocków i kolejkę elektryczną, aż po gry typu air hockey. Na szczycie przestrzeni znajduje się wielki dmuchany zamek pełen atrakcji. Z czasem oferta będzie się zmieniać, aby zapewnić dzieciom ciągłe odkrywanie nowych atrakcji.