Poszukiwani przez tyską policję: Złodzieje kosmetyków i alkoholu

Policja w Tychach podzieliła się z mieszkańcami portretami osób poszukiwanych za kradzieże różnych produktów w mieście. Wśród skradzionych przedmiotów znalazły się telefon komórkowy oraz produkty kosmetyczne i alkohol o znaczącej wartości. Komenda prosi o pomoc wszelkie osoby, które mogą posiadać informacje na ten temat.

Jednym z zagadkowych wypadków jest kradzież kosmetyków, której wartość wynosi ponad 600 złotych. Wydarzenie miało miejsce 27 czerwca w drogerii usytuowanej przy ulicy Grota-Roweckiego. Kobieta widoczna na zdjęciach jest główną podejrzaną.

Opisując jej wygląd, policja podaje, że to kobieta około 30 roku życia, mająca na sobie czarną bluzę z białymi paskami na rękawach, jeansy, białe buty z niebieskimi paskami oraz niebieską czapkę z daszkiem. W chwili kradzieży przy sobie miała niebieski plecak oraz torbę w kolorze biało-czarnym.

Dodatkowo, śledczy prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży alkoholu wartego ponad 500 złotych. Incydent miał miejsce 29 czerwca w sklepie położonym przy ulicy Tischnera.

Złodziej to mężczyzna około 30 lat, szczupły, z jasnobrązowymi włosami krótko ostrzyżonymi po bokach i charakterystyczną grzywką zarzuconą na prawą stronę. W chwili kradzieży nosił czarną koszulkę z kwiatowym wzorem, krótkie jeansowe spodenki oraz czarne buty sportowe. Przy sobie miał czarny plecak i czarną saszetkę. Na zdjęciu widoczny jest jego tatuaż na karku.

Osoby, które rozpoznają te osoby lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat wymienionych wydarzeń, są proszone o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach pod numerem telefonicznym 47 85 512 30 albo osobiście.